Nenech si ujít svůj šálek čaje!

Víš co chceš, ale nechceš listovat v programu? Artsy Fartsy má pro každého něco, tak si vyber svůj šálek a přijď si ho naplnit.

Chci vidět HAVLOVKY

A kdo ne? Na Havlovy jednoaktovky od GT Hlinsko můžete přijít ve čtvrtek od 19:30.

Chci pogo na krev

Přijď v sobotu, nebývá to problém.

Chci zažít něco úplně nového

Máme taky. V pátek v noci přepíšeme dějiny disco! Kolem půlnoci odstartujeme naprosto nový koncept zábavy, kterému říkáme UNYLÁ EURODISKOTÉKA. O co přesně se jedná vás budeme informovat.

Chci dobrej koncert!

Přijď v sobotu, uslyšíš trochu z každého žánru od mladých zajímavých kapel. True rock’n’roll od Doctor Victor. Svižný Blues od brněnských Weathermakers. Jazz od svitavských Dozing Brothers.

Další velká příležitost poslechnout si skvělou kapelu přijde v pátek, kdy v 10 hodin veřer začne hrát Lesní Zvěř!

Chci si lehnout do trávy…

To můžeš vlastně kdykoliv, ale v neděli na Artsy Fartsy ti k tomu podáme vychlazený nápoj, to je najednou úplně jinej poleh!

Chci se zasmát

Všechna divadla v našem čtvrtečním a pátečním programu jsou vlastně komedie. V pátek můžeš přijít na stand-upová vystoupení šéfredaktora serveru iHNed.cz Miloše Čermáka a Luďka Staňka, kterého můžeš znát například z Pořadu Luďka Staňka internetové televize Stream.

Chci se příjemně opít

Není problém, dáme třeba absinthovou limču, nebo hlinecký pivečko, který se pokusíme mít v top kvalitě. Pálenky od Žufánka pro mlsný jazýčky na jedný polici s tuzemákem a zelenou. Připravíme ale i nealko limči a možná dovalíme nějaký maté.